Reklaamide hinnad - kuidas saata reklaami hinnapringut

Reklaamide hinnad - kuidas saata reklaami hinnapringut

Mida rohkem infot, seda täpsem hinnapakkumine! Hea kui saadaksite alljärgneva informatsiooni meilitsi. Selliselt on infovahetuse kaod vähimad. Reklaamide hinnad - kuidas saata reklaami hinnapringut

Logo kui see on olemas. Hea kui see oleks vektorgraafikas. Tekstiinfo mida soovite reklaamil avaldada näit. lahtioleku kellajajad, tegevusvaldkonna nimetus, slogan vms. Fotod hoonest, millele soovite reklaami paigaldada. Parem olgu neid rohkem kui vähem. Fotod on soovitav teha alustades kõige kaugemast kohast,  kust hoone näha on ja lõpetades selle seinaosa lähivõttega kuhu reklaami paigaldada soovite. Mõõdud, näiteks mingi paigalduskoha lähedal oleva akna laius ja kõrgus, kahe akna vahe, ukse kõrgus vms. Kõige parem oleks kui saadaksite hoone arhitektuurilise, tavaliselt Autocad-is tehtud joonise. Teie kontaktandmed, soovitavalt telefoninumber, et vajadusel saaks aega raiskamata esitada mõne täpsustava lisaküsimuse. Mida rohkem infot, seda täpsem hinnapakkumine! Hea kui saadaksite alljärgneva informatsiooni meilitsi. Selliselt on infovahetuse kaod vähimad.
Algmaterjal hinnaküsimiseks
Mida rohkem infot, seda täpsem hinnapakkumine! Hea kui saadaksite alljärgneva informatsiooni meilitsi. Selliselt on infovahetuse kaod vähimad.

Logo kui see on olemas. Hea kui see oleks vektorgraafikas.

Tekstiinfo mida soovite reklaamil avaldada näit. lahtioleku kellajajad, tegevusvaldkonna nimetus, slogan vms.

Fotod hoonest, millele soovite reklaami paigaldada. Parem olgu neid rohkem kui vähem. Fotod on soovitav teha alustades kõige kaugemast kohast,  kust hoone näha on ja lõpetades selle seinaosa lähivõttega kuhu reklaami paigaldada soovite.

Mõõdud, näiteks mingi paigalduskoha lähedal oleva akna laius ja kõrgus, kahe akna vahe, ukse kõrgus vms. Kõige parem oleks kui saadaksite hoone arhitektuurilise, tavaliselt Autocad-is tehtud joonise.

Teie kontaktandmed, soovitavalt telefoninumber, et vajadusel saaks aega raiskamata esitada mõne täpsustava lisaküsimuse.

Reklaamide hinnad - kuidas saata reklaami hinnapringut Mida rohkem infot, seda täpsem hinnapakkumine! Hea kui saadaksite alljärgneva informatsiooni meilitsi. Selliselt on infovahetuse kaod vähimad. Reklaamide hinnad - kuidas saata reklaami hinnapringut
Reklaamide hinnad - kuidas saata reklaami hinnapringut Reklaamide hinnad - kuidas saata reklaami hinnapringut Reklaamide hinnad - kuidas saata reklaami hinnapringut
Tel +372 58244477 ,